Pápa, 2024.09.06.

Minőségügyi rendszermérnök

További információk: +36 30 637 5357 Hivatkozási szám WHCSZ12903

Pápa Vissza Minőségügyi rendszermérnök További információk: +36 30 637 5357 Hivatkozási szám WHCSZ129032024.09.06.

Pápán található autóipari beszállító partnerünk részére keresünk, minőségügyi rendszermérnök kollégát!

Feladatok

  • VDA 6.3 auditok elvégzése
  • Dokumentációk kezelése, jóváhagyása
  • Egyeztetés a társterületekkel a dokumentumok bevezetéséről, kiosztásáról
  • Belső auditok megtartása, kiértékelése, akciók visszakövetése
  • Vevői auditokon való részvétel
  • Társterületek támogatása
  • Havi riportok, adatok feltöltése a központi rendszerbe
  • Napi riportok készítésének koordinálása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Központi auditokra való felkészülés koordinálása, levezetése-IATF, IOS, CQC
  • Éves dolgozói tréningek tervezése
  • Vevőspecifikus követelmények követése, kiértékelése

Elvárások

  • Rendelkezik aktív VDA 6.3 (esetleg 6.5) auditori tanúsítással
  • Autóipari szabványismeret (IATF, IOS, CQC)
  • Dokumentációkezelési és készítési ismeretek
  • Rendszerszemléletű, aktív, jó problémamegoldó képesség
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • AIAG ismeretek
  • Német nyelv előny

Ajánlatunk

Multinacionális légkör
Versenyképes bérezés
Bónusz
Kiegészítő juttatások