Győr

Termelési csoportvezető

További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ12698

Győr Vissza Termelési csoportvezető További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ12698

Fémforgácsolással foglalkozó gyártópartnerünk TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ kollégát keres.

Feladatok

  • A termelési terület gyártási feladatainak termelési terv szerinti végrehajtása, a hatékonyság figyelembevételével
  • A termelési személyzet (40 fő) napi munkájának irányítása, szervezése
  • Kapacitástervek figyelemmel kísérése, eltérés esetén elemzése
  • A gyártáshoz kapcsolódó termelési, szervezési, ellenőrzési, dokumentálási feladatok elvégzése
  • Üzemi változások végrehajtásának elősegítése
  • Reklamációk kivizsgálásának szakmai támogatása
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Minimum 3 év termelési területen szerzett csoportvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó szervezőkészség, problémamegoldó képesség
  • Kommunikációs készség
  • Présüzemi tapasztalat előnyt jelent

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Munkábajárás támogatása
  • Nemzetközi hátterű, stabil munkáltató