WHC Csoport belső állások-jelentkezés
Országos

Legyél Te csapatunk legújabb tagja! Hivatkozási szám WHCSZ12325

Országos Back WHC Csoport belső állások-jelentkezés Legyél Te csapatunk legújabb tagja! Reference number WHCSZ12325

A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása.

Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 12 hazai és 23 határon túli irodánkban biztosítunk számtalan szakmailag kiemelkedő lehetőséget, leendő kollégáink részére.

Amennyiben jelenleg nyitott pozícióink között nem találod a Neked megfelelőt, jelentkezz, mi pedig megkeresünk, amint nyílik egy profilodhoz passzoló lehetőség!

Tasks

  • Izgalmas feladatok várnak, melyek lehetőséget adnak a folyamatos fejlődésre és tanulásra

Expectations

  • Lehetsz pályakezdő, vagy rendelkezhetsz tapasztalattal – várjuk jelentkezésed!

Our offer

  • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Alapbéren felül cafeteria juttatások, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Prémium egészségpénztári hozzájárulás
  • Születésnapi szabadság
  • Céges laptop, telefon (egyéni használatra is)
  • Izgalmas feladatok
  • Rugalmas munkaidő beosztás: rész vagy teljes munkaidős munkavégzési lehetőség
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
  • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt