Átnéző-szignáló operátor
Debrecen, 2024.09.12.

Dolgozz te is a gyógyszeriparban, jelentkezz szignáló-átnéző operátori pozícióba! Reference number WHC013234

Debrecen Back Átnéző-szignáló operátor Dolgozz te is a gyógyszeriparban, jelentkezz szignáló-átnéző operátori pozícióba! Reference number WHC0132342024.09.12.

Szignáló-átnéző operátori munkalehetőség Debrecenben, gyógyszeripari partnerünknél.

Tasks

  • Gyógyszer termékek vizuális ellenőrzése, kézi csomagolása
  • Gyógyszergyártó gépek kezelése, anyagellátása, címkézés és kapszulatöltés
  • Kisebb karbantartási feladatok elvégzése
  • Dokumentációk vezetése

Expectations

  • Középfokú végzettség (érettségi, szakközépiskolai)

Our offer

  • Tiszta, steril munkakörnyezet
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség
  • Közvetlen/családias hangulatú légkör
  • Bónuszrendszer, egyéb plusz juttatások

More information

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (gyógyszeripar, élelmiszeripar)
  • Minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • GMP ismerete

Would you like to check the similar positions?