Pest / Bács-Kiskun / Csongrád-Csanád megyék, 2024.09.05.

Értékesítő (építőipar)

Reference number WHCSZ12900

Pest / Bács-Kiskun / Csongrád-Csanád megyék Back Értékesítő (építőipar) Reference number WHCSZ129002024.09.05.

Csatlakozz egy dinamikusan fejlődő csapathoz. Fedezd fel, hogy milyen izgalmas kihívások és lehetőségek várnak Rád egy olyan innovatív környezetben, ahol minden nap lehetőséged nyílik új sikereket elérni.

Olyan motivált értékesítőket keresünk, akik készen állnak meghódítani a piacot Partnerünk csapatával, és akik hisznek abban, hogy a közös siker a legnagyobb eredmény.

Tasks

Az értékesítők fő feladata a cégvezetés által meghatározott bevételi célok és kitűzött eredmények teljesítése, amiben az operatív vezető szakmai támogatásával segíti.

Részfeladatok:

  • Az új üzleti lehetőségek felderítése és generálása az adott piaci szegmensben.
  • Ügyfélkapcsolatok kiépítése és folyamatos kezelése, tárgyalások és prezentációk megszervezése és lebonyolítása.
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és végrehajtása az üzleti célok elérése érdekében.
  • Ajánlatok készítése, szerződések megkötése és nyomon követése.
  • Rendszeres riportok készítése az értékesítési teljesítményről és az új lehetőségekről.
  • Aktív részvétel vevői igények feltárásában és megoldások biztosításában

Expectations

  • Tapasztalat B2B, B2C értékesítési területen.
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • Proaktív hozzáállás és eredményorientáltság. Tudd, hogy mit akarsz és tegyél is érte.
  • Kiváló problémamegoldó és szervezőképesség. Akarj segíteni másoknak, de tartsd szem előtt a cég érdekeit is.
  • Eredményekre fókuszáló és csapatmunkára képes személyiség.

Our offer

  • Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos jutalékrendszer
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: Céges autó és mobiltelefon magánhasználatra is.
  • Rugalmas munkavégzési hely
  • Önállóan megszervezhető és változatos napi munka
A szakmai és személyes fejlődési lehetőség adott!

More information

Előny:
  • Ismeretek az építőipari piacról
  • Kapcsolatok az építőipari kivitelezők körében
  • Tapasztalat a tárgyalások és szerződéskötés terén
  • Műszaki végzettség.

CHECKLIST / RÁD MENNYIRE IGAZ?

  1. Szeretsz célokkal dolgozni, és folyamatosan fejlődni.
  2. Motivál és lelkesedéssel tölt el, ha egy partneri kapcsolatot a nulláról kell felépíteni és azt folyamatosan ápolni szükséges.
  3. A problémákra lehetőségként tekintesz, magabiztos és megoldáscentrikus vagy.
  4. Jó érzés látnod, hogy az általad kialakított kapcsolatok megkönnyítik az ügyfelek mindennapjait.
  5. Szívesen dolgozol célokkal és a folyamatos fejlődés híve vagy
  6. Szereted előre megtervezni a saját feladatait, szívesen egyeztetsz másokkal.
  7. Proaktív vagy, szeretsz dinamikusan dolgozni, szívesen kommunikálsz és győzöl meg másokat.

Would you like to check the similar positions?