Debrecen

Legyél te is az újonnan alakuló quality csapat tagja Debrecenben!

További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12757

Debrecen Back Legyél te is az újonnan alakuló quality csapat tagja Debrecenben! További információ: +36 30 100 8474 Reference number WHCSZ12757

Érdekel milyen lehet egy újonnan alakuló quality team tagja lenni? Milyen lehet egy zöldmezős beruházás részese lenni? Milyen lehet a kezdő csapat tagja lenni? Jelentkezz bátran vagy keress telefonon és beszéljünk bővebben!

Tasks

Számos nyitott minőségügyi pozíciónk van az újonnan alakuló csapat miatt.

Többek között:
  • Process Quality Control engineer
  • LPA Quality engineer
  • SQA engineer
  • IQC engineer
  • MQC engineer
  • Product Quality engineer
  • Process Quality Control Supervisor
Kicsit bővebben az SQA mérnök feladatairól:
  • Az 5M1E ismerete, (man, machines, materials, methods, environment, and measurement) módszertanával az autóiparban.
  • A vállalat változáskezelési folyamatainak alkalmazása.
  • Gyári megbeszélések szervezése.
  • Megbeszélés jegyzőkönyveinek vezetése.
  • A feladatok végrehajtásának nyomon követése.
  • Változáskezelési tevékenységek tervezése.
  • Egyéb stratégiák végrehajtása a változáskezelés fejlesztése érdekében.

Expectations

  • BSc diplomával rendelkezik, tudományos vagy mérnöki területen, különös tekintettel az autóiparra.
  • Ismeretek az autóiparról vagy az akkumulátor technológiáról.
  • Magabiztos PowerPoint és Excel használó.
  • Legalább 2 év releváns munkatapasztalat.
  • Folyékony angol nyelvtudás, a kínai nyelv előnyt jelent.
  • Erős kommunikációs készségek és gyors tanulási képesség.
  • Megoldásorientált gondolkodásmód, képes hatékonyan dolgozni nyomás alatt, és elkötelezett a vállalat értékei és a csapatmunka iránt.

Our offer

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőségek;
  • Modern munkakörnyezet;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.

Would you like to check the similar positions?