Logisztikai gyakornok
Székesfehérvár, 2024.09.11.

Szerezz tapasztalatot a logisztika területén! Reference number WHC021989

Székesfehérvár Back Logisztikai gyakornok Szerezz tapasztalatot a logisztika területén! Reference number WHC0219892024.09.11.

Partnercégünk több mint 20 éve ipari szerelvények gyártásával foglalkozik, melyek vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.

Tasks

  • Anyagbeszerzési, gyártástervezési, raktározási adminisztráció
  • Adatrögzítési feladatok a vállalatirányítási rendszerben
  • Dokumentáció kezelése, archiválása.

Expectations

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (előny: gazdasági, logisztikai terület)
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Betöltött 18. életév
  • Heti 3 nap vállalása - 8:00-16:30-ig
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Our offer

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Családias hangulat
  • Bér: br. 1874 Ft/óra

Would you like to check the similar positions?