portás
Püspökladány

portás

Itt csak 15 napot kell dolgoznod havonta, a többi szabad! Reference number WHC013124
portás

Püspökladány Back portás Itt csak 15 napot kell dolgoznod havonta, a többi szabad! Reference number WHC013124

Tasks

·  A telephelyre érkező telefonhívások fogadása, megfelelő mellék kapcsolása.

·  A telephely kapuinak nyitása, zárása.

·  A személy és gépjármű forgalom (teher és gépkocsi) dokumentálása/nyomonkövetése.

·  A telephelyre érkező áruk esetén értesíteni a raktárat.

·  A biztonsági kamerarendszer figyelése

·  Vezetni a munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációkat.

·  Amennyiben szükséges veszély esetén értesíteni a hatóságokat.

·  Veszélyt jelentő rendellenességet, üzemzavart, sérülést, rosszullétet, balesetet azonnal jelenteni kell a felettesnek és hatóságoknak

·  Munkaterületén a fegyelmet, a rendet és a tisztaságot megtartani.

Expectations

· Minimum alapfokú végzettség

· 12 órás folyamatos műszak vállalása, illetve hétvégi munkavégzés vállalása

· magabiztos, igényes megjelenésű személy

· jó problémamegoldó és kommunikációs képességgel rendelkezik

· megbízhatóság, felelősségtudat

Our offer

·  Korrekt bérezés,

·  cafetéria nettó 24.000.- Ft/hó,

·  családias munkakörnyezet

Portás

More information

·  középfokú végzettség

·  szakmai végzettség (biztonsági őr)

·  hasonló munkakörben több éves munkatapasztalattal rendelkezik

Would you like to check the similar positions?

Similar jobs

Show the whole list
List of similar jobs
Cannot find the suitable job?
Send us your CV!
Submit

We are proud of having won the annual Kincentric Best Workplaces Award
for the fourth time in 2021!