Project Manager
Szarvas, 2024.08.13.

Projektkoordinátor / Projektvezető munka Szarvason Reference number WHC013199

Szarvas Back Project Manager Projektkoordinátor / Projektvezető munka Szarvason Reference number WHC0131992024.08.13.

Partnercégünk, mely vetőmag előállításával foglalkozik, Szarvasra keres új kollégát Projektmenedzser pozícióba! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Tasks

  • Vetőmagüzemben futtatott projektek és beruházások rendszerszemléletű nyomon követése
  • Futó projektek vezetőinek támogatása
  • Termelést érintő kulcs mérőszámok folyamatos monitorozása és heti szintű riportja
  • Szervezet minőségirányítási rendszerének aktív működtetése
  • Üzemi folyamatok fejlesztése

Expectations

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség; közgazdasági-, agrár- vagy vállalatirányítási területen
  • Minimum 3 éves termeltetésben vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Hatékonyan kommunikáció és kapcsolatkiépítési készség különböző szervezeti egységekkel
  • Szervezetfejlesztés és LEAN eszközök alapismerete
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat (több projekt egyidejű kezelése)
  • Coaching képesség; kollégák kompetenciáinak felmérése és azokat növelése egyéni vagy csoportos fejlesztéseken
  • Megoldás-orientáltság, céltudatos szemléletmód
  • Kiemelkedő szervezési, tervezési és prezentációs készségek
  • Önállóság és proaktivitás termelési folyamatokat tekintve
  • Kiemelkedő rendszerszemlélet
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (minimum B2-es szint)
  • Stabil számítógépes ismeret (Power Point, Excel, Word)

Our offer

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

More information

Munkakör célja:

  • Üzemvezetés és a műszakvezetés támogatása elsősorban projekt menedzsmentet és komplexitást igénylő feladatokat és munkafolyamatokat illetően.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetés terén szerzett jártasság
  • Szervezetfejlesztésben és/vagy változásmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat közvetlen beosztottak irányítása kapcsán

Would you like to check the similar positions?