Kecskemét

Hegesztőmérnök

Reference number WHCSZ12621

Kecskemét Back Hegesztőmérnök Reference number WHCSZ12621

Kecskeméti gyártópartnerünkhöz keresünk Hegesztőmérnököt! Érdekel a lehetőség, de nem tudod jelentkezz-e? Keress bizalommal és beszéljünk a részletekről!
Elérhetőségem: +36 30 823-3488

Tasks

  • Termelési hatékonyságot növelő projektek vezetése
  • Hegesztő áramforrások felülvizsgálata, dokumentációk készítése, karbantartása
  • Új termékek esetén gyárthatósági felülvizsgálat elvégzése, hegesztési folyamatok kidolgozása
  • Új eljárások bevezetésének vizsgálata, technológiai átállás koordinálása

Expectations

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Acélhegesztés területen szerzett tapasztalat

Our offer

  • Motiváló alapbér, komplex juttatási csomag
  • Cafeteria, operatív bónusz, letelepedési támogatás, belépési bónusz
  • Igényes munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

More information

  • Előnyt jelenthet:
  • Nagy darabszámos termelésben szerzett tapasztalat
  • Robotos hegesztésben szerzett tapasztalat

Would you like to check the similar positions?