Gyártósori anyagmozgató (kölcs)
2840. Oroszlány, Borgwarner utca 1, 2024.10.17.

Kellemes, igényes, rendezett munkahelyi légkörre és környezetre vágysz ahol humánus bánásmódban részesülsz? Akkor légy tagja egy dinamikusan fejlődő vállalatnak! Jelentkezz akár most! Hivatkozási szám WHC012970

2840. Oroszlány, Borgwarner utca 1 Vissza Gyártósori anyagmozgató (kölcs) Kellemes, igényes, rendezett munkahelyi légkörre és környezetre vágysz ahol humánus bánásmódban részesülsz? Akkor légy tagja egy dinamikusan fejlődő vállalatnak! Jelentkezz akár most! Hivatkozási szám WHC0129702024.10.17.

Dinamikusan fejlődő Komárom-Esztergom megyei vállalatunkhoz keresünk anyagmozgató kollégákat.

Feladatok

  • Alapanyag betárolás, raktárrendezés
  • Gyártósorok alapanyaggal való ellátása Toolbox segítségével
  • Kézi anyagmozgatás elvégzése
  • Kézi szkenner használata
  • Csomagolóanyagok biztosítása a késztermékekhez
  • Készletellenőrzés, korrekciók javítása

Elvárások

  • Legalább szakmunkás végzettség
  • Min. 1 éves raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Számítógépes ismeret
  • SAP és Toolbox felhasználó szintű ismerete
  • 12 órás munkarend vállalása

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Jelenléti bónusz
  • Műszakpótlék
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Hűségkártya
  • Ajánlási bónusz
  • Extra szabadság
  • Családi nap, EHS napok, karácsonyi ünnepség, csapatépítő programok
  • Céges járat Komárom-Esztergom megyében több településről is indul