Országos

Minőségbiztosítási Mérnök (Épületgépész terület)

Hivatkozási szám WHCSZ12817

Országos Vissza Minőségbiztosítási Mérnök (Épületgépész terület) Hivatkozási szám WHCSZ12817

Épületgépészeti kivitelezésekkel foglalkozó partnerünk részére Minőségbiztosítási Mérnököt keresünk. Ha jártas vagy az épületgépészeti rendszerek felmérésében, nem okoz gondot az épületgépészeti TU (Technológiai Utasítás) és MMT (Mintavételi és Megfelelőségigazolási Terv) elkészítése és ezek ellenőrzése, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Épületgépészeti rendszerek felmérésben szerzett tapasztalat
  • Épületgépészeti szabványok, jogszabályok, előírások betartása és betartatása – alapok lefektetése, egységes rendszer kialakítása
  • Garanciális problémákkal kapcsolatos ügyintézés
  • Hibák rögzítése, nyilvántartásba vétele és azok elhárítása
  • Épületgépészeti TU (Technológiai Utasítás) és MMT (Mintavételi és Megfelelőségigazolási Terv) elkészítése és ezek ellenőrzése
  • Ügyfelekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (Gépészmérnök)
  • Műszaki és szereléstechnikai ismeretek
  • Épületgépészeti rendszerekben való jártasság
  • Garanciális ügyintézéssel kapcsolatos tapasztalat
  • Hatályos jogszabályi ismeretek

Ajánlatunk

  • 13. havi fizetés
  • TÉR bónusz rendszer
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Céges gépjármű
  • Egyéb munkavállalói juttatások