Nagytarcsa/HO

Vállalkozásvezető - Műszaki vezető

Hivatkozási szám WHCSZ12816

Nagytarcsa/HO Vissza Vállalkozásvezető - Műszaki vezető Hivatkozási szám WHCSZ12816

Villamos kivitelezésekkel foglalkozó partnerünk nagytarcsai irodájába keresünk építőiparban jártas Vállalkozásvezetőt. Ha van pár év Projektvezetői tapasztalatod és a vállalkozási tevékenység sem ismeretlen számodra, akkor várjuk a jelentkezésed!

Feladatok

  • A cég vállalkozási tevékenységeinek koordinálása, vállalkozási terület fejlesztése
  • Projektek előkészítése
  • Vállalkozási előkészítő csapat kooridnálása
  • Együttműködés a Projektvezetőkkel és cégen belüli társoztályokkal
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás és egyeztetéseken való aktív részvétel
  • Meglévő folyamatok korszerűsítése és fejlesztése
  • Folyamatok optimalizálása

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Minimum 3-5 év projektvezetői tapasztalat
  • Vállalkozási területen szerzett tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői és/vagy felelős műszaki ellenőri jogosítvány
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Hatályos jogszabályi és szabványi előírások ismerete

Ajánlatunk

  • 13. havi fizetés
  • TÉR bónusz rendszer
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Céges gépjármű
  • Egyéb munkavállalói juttatások