Szerszámkarbantartó technikus
Debrecen, 2024.09.24.

Hivatkozási szám WHC012864

Debrecen Vissza Szerszámkarbantartó technikus Hivatkozási szám WHC0128642024.09.24.

Karbantartó technikus munkalehetőség

Feladatok

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása
  • Kivágó-lyukasztó szerszámok karbantartása
  • Karbantartási dokumentációk vezetése
  • Aktív részvétel az 5S előírások megvalósításában
  • A gyártás támogatása

Elvárások

  • Műszaki alapvégzettség
  • Igényes precíz munkavégzés, problémamegoldó szemléletmód, nyitottság új ismeretek megszerzésére
  • Hajlandóság új ismeretek megszerzésére/Szerszámkarbantartási feladatok betanulása
  • Önálló munkavégzés (szerszámok szét és összeszerelése)
  • Magabiztos műszaki ismeretetek
  • Rugalmasság, magabiztosság, csapatszellem, magas stressz tűrő képesség, jó kommunikáció képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő havi cafeteria juttatás
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat és/ vagy bejárási támogatás
  • Bónuszok: ajánlási (toborzási) bónusz, havi és éves bónusz
  • Munkavállalói kedvezmény program
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Közvetlen/családias hangulatú légkör
  • Ingyen kávé, tea fogyasztás
  • Túlórázási lehetőség