Üzemkarbantartó technikus
Kottingbrunn, 2024.10.17.

Üzemtechnikus, üzemkarbantartó technikus pozícióban szeretnél dolgozni, és jól beszélsz németül? Csatlakozz hozzánk! Hivatkozási szám WHC013275

Kottingbrunn Vissza Üzemkarbantartó technikus Üzemtechnikus, üzemkarbantartó technikus pozícióban szeretnél dolgozni, és jól beszélsz németül? Csatlakozz hozzánk! Hivatkozási szám WHC0132752024.10.17.

Ingázós munka, nyelvtudással, üzemkarbantartó technikus pozícióban.

Feladatok

· Az összes műszaki rendszer és gép zökkenőmentes működésének biztosítása

· Gyártóberendezések karbantartása, szervizelése és javítása

· A működés közbeni hibák elemzése és kijavítása

· Támogatás az új gépek és rendszerek telepítésében és üzembe helyezésében

· A meglévő rendszerek rendszeres ellenőrzése és optimalizálása

Elvárások

· Elvégzett ipari technikusi, mechatronikai technikusi, elektronikai technikusi vagy hasonló képesítés

· Szakmai tapasztalat a műszaki rendszerek karbantartása és szervizelése területén

· Elektronika, mechanika és hidraulika ismerete

· Megoldásorientált szemlélet

· Hajlandóság műszakban dolgozni, valamint szükség esetén ügyeleti időben

· Német nyelvtudás legalább B2 szinten (aktív nyelvhasználat)

· Jogosítvány és saját autó a kijáráshoz

· Hosszú távú foglalkoztatás egy nemzetközileg növekvő vállalatnál

· Belső képzések

· Jó munkahelyi légkör

· 3000 eurós br. alapbér