Könyvelő gyakornok
Gönyű, 2024.10.03.

Home-office lehetőség! Hivatkozási szám WHC022515

Gönyű Vissza Könyvelő gyakornok Home-office lehetőség! Hivatkozási szám WHC0225152024.10.03.

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő számviteli és bérszámfejtési szolgáltató, amely saját irodái és kiterjedt partnerhálózata révén nyújt kiemelkedő minőségű szolgáltatásokat Európa-szerte. Magyarországon 2006 óta meghatározó szereplő a piacon, és keresik azt a lelkes kollégát, aki szeretne egy támogató közösségben szakmai tudását fejleszteni. Partnerünknél kiemelten fontos, hogy a csapat új tagja egy elismert vállalatnál építse karrierjét, amelyet mind az ügyfelek, mind a szakma nagyra értékel.

Feladatok

  • Heti 20 óra vállalása
  • Banki utalások rögzítése és előkészítése jóváhagyásra
  • Bejövő számlák, bank, pénztár könyvelése
  • Bejövő számlák előkészítése utalásra
  • Kapcsolattartás a vevővel/szállítóval számlaegyeztetés céljából
  • Napi könyvelési feladatokban aktív részvétel;
  • Havi és éves zárási folyamatok támogatása;
  • Számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok, táblázatkezelés;
  • Kérések megválaszolása;
  • Egyéb egyeztetésekben való részvétel.

Elvárások

  • folyamatban vannak egyetemi tanulmányaid;
  • a fejedben van már 2 félév számvitel tudása;
  • szívesen használnád társalgási szintű angolod;
  • szereted azokat a feladatokat, amik precizitást, logikus gondolkodást és odafigyelést igényelnek.

Ajánlatunk

  • Br. 2050 Ft/ óra
  • Ügyelünk arra, hogy megkapd a munkádhoz szükséges támogatást;
  • Belső programokkal támogatják a beilleszkedésed, szakmai és személyes fejlődésed;
  • Figyelembe vesszük, hogy tanulás mellett dolgozol;
  • Hosszú távra tervezünk veled – ez az órabéredben is megmutatkozik a nálunk eltöltött idő és a teljesítményed függvényében;