Szerelő segéd - diákmunka
Budapest XX. kerület, 2023.01.27.

Építsd a jövőd és dolgozz velünk! Hivatkozási szám WHC021281

Budapest XX. kerület Vissza Szerelő segéd - diákmunka Építsd a jövőd és dolgozz velünk! Hivatkozási szám WHC0212812023.01.27.

Partnerünk több ezer építőipari gép és eszköz egyre bővülő körét kínálja ügyfélköre számára! Csatlakozz te is csapatukhoz és légy részese a siker felé vezető útnak!

Feladatok

  • Robbanómotoros kisgépen egyszerűbb javítási feladatok felügyelet melletti elvégzése
  • Emelő és földmunkagépen egyszerűbb javítási feladatok felügyelet melletti elvégzése
  • Szerelők munkájának támogatása
  • Telephelyen belüli anyagmozgatási és rendrakási feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti 16 óra vállalása
  • Műszaki beállítottság

Ajánlatunk

  • Br. 1800 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Támogató csapat