Gépbeállító
Töltéstava

Gépbeállító

Fejlődési lehetőség! Hivatkozási szám WHC01713
Gépbeállító

Töltéstava Vissza Gépbeállító Fejlődési lehetőség! Hivatkozási szám WHC01713

Töltéstavai partnerünk saját állományába keresünk Gépbeállító kollégát!

Feladatok

  • Termelésben használatos gépek beállítása a termelési tervnek megfelelően
  • Felmerülő műszaki hibák elhárítása
  • A termelés műszaki oldaláának biztosítása
  • Szerszámcserék és átállítások elvégzése
  • Együttműködés a termelésvezetővel a napi műszakszervezésben
  • Kisebb karbantartási feladatok ellátása

Elvárások

  • Műszaki végzettség és tapasztalat
  • Folyamatorientált és analitikus gondolkodásmód
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés a betanulás után
  • Rugalmasság, személyes érdeklődés a munkakör, a feladatok iránt
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • Autó szükséges a bejáráshoz
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Versenyképes jövedelem (alapbér, cafetéria, teljesítménybónusz)
  • 13. havi bér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség, (akár műszakvezető pozícióba 3 hónap után)
  • Rendezett, tiszta, klimatizált munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása
  • Családias hangulat, 30 Ft/km