Gépész
Kecskemét, 2024.09.18.

Gépész

Gépész munkalehetőség Kecskemét autógyárában! Hivatkozási szám WHC012279
Gépész

Kecskemét Vissza Gépész Gépész munkalehetőség Kecskemét autógyárában! Hivatkozási szám WHC0122792024.09.18.

Nemzetközi ipari szolgáltatással foglalkozó partnercégünk megbízásából, Gépészt keresünk autógyártó céghez!

Feladatok

  • Új üzemegység átvételi folyamataiban való részvétel (később üzemeltetés)
  • Gépészeti berendezések időszakos karbantartása, eseti javítások elvégzése
  • Hibabejelentések kezelése/megoldása
  • A szakmai terület rendelkezésére álló erőforrásokkal (anyag, eszközállomány) történő gazdaságos munkavégzés az optimális kihasználtság érdekében
  • A szakmai terület működési hiányosságainak feltárása, javaslattétel a munkamódszerének javítására
  • Épületüzemeltetéshez kapcsolódó gépészeti, mechanikus karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése (légtechnikai-, fűtési-, hűtési-, tűzvédelmi berendezések)

Elvárások

  • Szakirányú épületgépész végzettség
  • Karbantartási területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Folyamatos munkarend vállalása (12 órás munkarend (3+3))

  • Kiszámítható bérezési rendszer: alapbér, műszakpótlék, mozgóbér, cafeteria
  • Jelenléti bónusz próbaidő után
  • Bejárás támogatása
  • Számítható, tervezhető munkarend
  • Képzési lehetőségek biztosítása a szakmai fejlődés támogatására
  • Multinacionális háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Saját állományba történő felvétel
  • Változatos, izgalmas feladatokkal várjuk új kollégánkat!