Rakodó/Csomagoló diákmunka
Szeged, 2024.10.15.

Alkalmi munkalehetőség diákok számára Szegeden! Hivatkozási szám WHC021949

Szeged Vissza Rakodó/Csomagoló diákmunka Alkalmi munkalehetőség diákok számára Szegeden! Hivatkozási szám WHC0219492024.10.15.

Partnerünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat, Ruha boltba áru bepakolására, rakodó és csomagoló pozícióba.

Feladatok

  • Kisebb-nagyobb dobozok, feldolgozási területre mozgatása.
  • Keletkezett hulladék lekezelése (kartonok összevágása), összegyűjtése és a kijelölt helyre szállítása.
  • Ruhák csomagolása, hajtogatása.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • hétfő és csütörtök vállalása is!
  • Betöltött 18. életév

Ajánlatunk

  • Br. 1700 Ft/óra
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Alkalmi munkalehetőség
  • Munkaidő: hétfő és csütörtök 05:15-09:30